Bloquero - B6 Återvunnet anteckningsblock
Bloquero - B6 Återvunnet anteckningsblock
Art.nr. KC7012-03
Minsta antal: 1 st
Återvunnet anteckningsblock med svart omslag. 70 blanka sidor av återvunnet papper och en biologiskt nedbrytbar återvunnen penna. Blått bläck. FSC®-certified
19,55 kr
Märkning
-
- Prägling - Front
-
- Klisterdekal - Front
-
-
-
-
- Doming - Front
-
-
-
-
- Lasergravyr - Front
-
- Tampotryck - Front
-
-
-
-
- Screentryck - Front
-
-
-
-
- Prägling - Back notebook
-
- Klisterdekal - Back notebook
-
-
-
-
- Doming - Back notebook
-
-
-
-
- Lasergravyr - Back notebook
-
- Tampotryck - Back notebook
-
-
-
-
- Screentryck - Back notebook
-
-
-
-
- Tampotryck - Pen
-
-
-
-
- Screentryck - Front screen
-
-
-
-
- Screentryck - Back screen
-
-
-
-
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Bloquero - B6 Återvunnet anteckningsblock
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Förpackningsmått | 0.380 x 0.320 x 0.280 M |
| Längd | 18 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Höjd | 0.8 cm |
| Grossvikt | 0.138 kg |
| Nettovikt | 0.132 kg |
| Volym | 0.034 M3 |
| Material | Återvunnet Papper |
| EAN | 8719941017290 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| Nuvarande | 21133 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |
