Clasica 280 g/m² tröja med rund hals för barn
Clasica 280 g/m² tröja med rund hals för barn
Art.nr. k10701b
Minsta antal: 1 st
Klassisk tröja med 1x1 elastisk ribbad krage, ärmslut och midja. Förstärkta dolda sömmar i kragen. Borttagbar etikett.
2,94 kg
Välj variant
Finns i 17 varianter
Pris
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (200x200 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (200x200 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (200x200 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck mitt på bröst fram (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (200x200 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (200x200 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (200x250 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (200x250 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (200x250 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (200x250 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (200x250 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (35x35 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (70x70 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (80x80 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (100x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (57x57 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (100x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (100x80 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (35x35 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (70x70 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (80x80 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (100x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (57x57 mm)
-
- Screentryck höger bröst (100x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (100x80 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 3/4 | |
| 5/6 | |
| 7/8 | |
| 9/10 | |
| 11/12 |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Clasica 280 g/m² tröja med rund hals för barn
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 2,94 kg |
| Modell | Kids |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Stickad av 50% Bomull och 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Förpackning | 30st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 39x26x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159619130 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 132,00 | 130,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| 11/12 | 2 |
| 3/4 | 5 |
| 5/6 | 2 |
| 7/8 | 17 |
| 9/10 | 8 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |
