Pallas vadderad jacka för män av återvunna material
Pallas vadderad jacka för män av återvunna material
Art.nr. 3934155
Minsta antal: 1 st
Pallas isolerad jacka för män av återvunnet material. En perfekt blandning av stil och funktionalitet. Skydda dig mot kyla och vind med den invändiga stormfliken med hakskydd. Jackans bröstficka med dragkedja ger ett säkert utrymme för dina viktigaste saker. Den elastiska linningen ger en elegant touch samtidigt som det garanterar en säker passform. Jackan är tillverkad av 38 g/m² dull cire 380T nylonväv och har ett snyggt och slitstarkt yttre. Vadderingen och fyllningen består av konstgjord dunisolering av polyester som ger lätt värme utan att kompromissa med komforten.
4,55 kg
Pris
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
Märkning
-
- Digital transfer impact tryck övre rygg bak (200x30 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Digital transfer impact tryck övre rygg bak (200x30 mm) max 25 cm² (Full color)
-
- Digital transfer impact tryck övre rygg bak (200x30 mm) max 50 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x30 mm)
-
- Digital transfer övre vänsterärm (100x30 mm) max 25 cm² (Full color)
-
- Digital transfer övre vänsterärm (100x30 mm) max 50 cm² (Full color)
-
- Digital transfer vänster bröst (90x70 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Digital transfer vänster bröst (90x70 mm) max 25 cm² (Full color)
-
- Digital transfer vänster bröst (90x70 mm) max 50 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (35x35 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (90x60 mm)
-
- Digital transfer övre högerärm (100x30 mm) max 25 cm² (Full color)
-
- Digital transfer övre högerärm (100x30 mm) max 50 cm² (Full color)
-
- Digital transfer höger bröst (90x30 mm) max 25 cm² (Full color)
-
- Digital transfer höger bröst (90x30 mm) max 50 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (78x30 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Pallas vadderad jacka för män av återvunna material
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 55 |
| CO2-avtryck | 4,55 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Dull cire 380T väv av Återvunnen nylon, 38 g/m2, 210T av 100% Polyester |
| Förpackning | 15st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 40x65x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159669289 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 630,00 | 600,00 | 590,00 | 570,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| XS | 64 |
| S | 95 |
| M | 369 |
| L | 355 |
| XL | 273 |
| XXL | 120 |
| 3XL | 62 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |
