Calgary 200 g/m² långärmad herrpikétröja
Calgary 200 g/m² långärmad herrpikétröja
Art.nr. 3808601
Minsta antal: 1 st
Calgary långärmad piké för herrar har en klassisk och sofistikerad look och är tillverkad av 200 g/m² pikéstickad 100% bomull vilket gör den perfekt att bära året runt. Denna piké är designad med pikédetaljer för en raffinerad touch. Nackbandet i satin gör pikén slitstark, sidoslitsarna med satin ger ökad rörlighet och huvudetiketten med värmetransfer för garanterad komfort.
1,74 kg
Pris
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (300x380 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (300x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (90x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (90x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (57x57 mm)
-
- Brodyr övre vänsterärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (110x100 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre vänsterärm (110x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (90x120 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (78x78 mm)
-
- Brodyr vänster bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck vänster bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (120x120 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (90x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre högerärm (90x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (57x57 mm)
-
- Brodyr övre högerärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (110x100 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre högerärm (110x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (90x120 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (78x78 mm)
-
- Brodyr höger bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck höger bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck höger bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (120x120 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Calgary 200 g/m² långärmad herrpikétröja
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 36 |
| CO2-avtryck | 1,74 kg |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Dubbelstickad Piké av Bomull, 180 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 12,5kg |
| Förpackning | 38x58x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159184577 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | OEKO-TEX®BSCI,Wrap Gold |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| XS | 114 |
| S | 194 |
| M | 387 |
| L | 397 |
| XL | 301 |
| XXL | 150 |
| 3XL | 148 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

