Pegaso Premium 220 g/m² kortärmad piké för män
Pegaso Premium 220 g/m² kortärmad piké för män
Art.nr. r66091b
Minsta antal: 1 st
Kortärmad pikétröja. Krage och ärmslut i 1 x 1 ribbat tyg med detaljer. 3-knappsknäppning. Förstärkta täckta sömmar i kragen och slitsar i sidorna. Kan tvättas i 60 grader. Avtagbar etikett. Behandlad för att motverka att noppor uppstår.
1,56 kg
Välj variant
Finns i 14 varianter
Pris
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck mitt på bröst fram (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (310x300 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (310x300 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (310x380 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (310x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre vänsterärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (90x100 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (99x99 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck vänster bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (120x120 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre högerärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (90x100 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (99x99 mm)
-
- Screentryck höger bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck höger bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (120x120 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Pegaso Premium 220 g/m² kortärmad piké för män
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 1,56 kg |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Piké stickad av 60% Bomull och 40% Polyester, 190 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13,3kg |
| Förpackning | 36x51x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159693437 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 96,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 45 |
| M | 32 |
| L | 35 |
| XL | 60 |
| 2XL | 38 |
| 3XL | 43 |
| 4XL | 45 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

