Aneto 280 g/m² tröja med kvartslång dragkedja
Aneto 280 g/m² tröja med kvartslång dragkedja
Art.nr. r11091r
Minsta antal: 1 st
Tröja med halv dragkedja och polokrage. Matchande innerkrage. Förstärkta dolda sömmar på innerkragen. 1x1 ribbade muddar och midja. Modellen är 185 cm och bär storlek M.
4,80 kg
Pris
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck mitt på bröst fram (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (300x250 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (300x250 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (300x320 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (90x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (90x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (78x78 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (100x150 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (90x120 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (99x99 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (120x120 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (90x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre högerärm (90x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (78x78 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (100x150 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (90x120 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (99x99 mm)
-
- Screentryck höger bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (120x120 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Aneto 280 g/m² tröja med kvartslång dragkedja
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 4,80 kg |
| Modell | Unisex |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Stickad av 50% Bomull och 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 35x55x37cm |
| GTIN / EAN | 8713159610564 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 73 |
| M | 245 |
| L | 295 |
| XL | 269 |
| 2XL | 91 |
| 3XL | 41 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |
