Breda 175 g/m² kortärmad T-shirt ekologisk bomull barn
Breda 175 g/m² kortärmad T-shirt ekologisk bomull barn
Art.nr. k66981b
Minsta antal: 1 st
Tubstickad kortärmad T-shirt i ekologisk bomull. 1x1 ribbad rund hals. Förstärkta dolda sömmar i kragen. Borttagbar etikett.
0,92 kg
Välj variant
Finns i 14 varianter
Pris
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (210x260 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (210x260 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (210x260 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (210x260 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck mitt på bröst fram (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (200x260 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (200x260 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (210x260 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (210x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (210x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (210x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (210x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (200x300 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (200x300 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (210x280 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (80x50 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (21x21 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (80x50 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre vänsterärm (80x50 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (80x50 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (80x40 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (57x57 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (80x40 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck vänster bröst (80x40 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (80x40 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (80x50 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (21x21 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (80x50 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre högerärm (80x50 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (80x50 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (80x40 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (57x57 mm)
-
- Screentryck höger bröst (80x40 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck höger bröst (80x40 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (80x40 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 3/4 | |
| 5/6 | |
| 7/8 | |
| 9/10 | |
| 11/12 |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Breda 175 g/m² kortärmad T-shirt ekologisk bomull barn
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtryck | 0,92 kg |
| Modell | Kids |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Single jersey av 100% Ekologisk bomull, 175 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3,8kg |
| Förpackning | 33x24x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159621089 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| 11/12 | 6 |
| 3/4 | 31 |
| 5/6 | 10 |
| 7/8 | 0 |
| 9/10 | 4 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

