Victoria 155 g/m² kortärmad v-ringad T-shirt för dam
Victoria 155 g/m² kortärmad v-ringad T-shirt för dam
Art.nr. r66461z
Minsta antal: 1 st
Kortärmad T-shirt med v-ringning för dam med 1x1 ribbad finish. Smal passform med sidsömmar. Borttagbar etikett. Modellen är 174 cm och bär storlek S.
1,20 kg
Välj variant
Finns i 12 varianter
Pris
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 | 41,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck mitt på bröst fram (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (260x380 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (260x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (260x380 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (260x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck vänster bröst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (80x80 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck höger bröst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck höger bröst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (80x80 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Victoria 155 g/m² kortärmad v-ringad T-shirt för dam
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 1,20 kg |
| Modell | Female |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Single jersey av 100% Bomull, 155 g/m2 |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11,4kg |
| Förpackning | 34x45x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159698289 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 | 41,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 17 |
| M | 9 |
| L | 53 |
| XL | 77 |
| 2XL | 14 |
| 3XL | 28 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

